Kayseri Araç Kumandaları

Kayseri ve civarında hizmet veren Yiğit anahtar otomatik araç kumandalarınızı yeniler , tamirini yapar ve yeni kumanda tedarik ederek sizlere güvenli hizmet sunar. Sizde her türlü arızaya karşı bizlere ulaşabilirsiniz.

35

Araç Kumandası Nedir?

Araç kumandaları insan gücüne gerek kalmadan , temas etmeden ve  contak kullanılmadan aracımızı belirli mesafelerle sınırlı olup kapıları  açmaya yardımcı olan bir sistemdir. Kısa mesafeli verici içeren bu sistem belirli uzaklıktaki araca gönderdiği sinyaller ile açılır. Kumandanın üzerinde bulunan düğmelere basıldığında arabadaki bir alıcı sistemine radyo dalgalarıyla kodlanmış bir sinyal gönderir, bu da kapıyı kilitler veya kilidini açar

Araç Kumanda Tamiri Nasıl Yapılır?

Farklı çeşit kumanda ve bunlara uyumlu araç anahtarları mevcuttur. Zamanla yıpranan ya da işlevini kaybetmiş olan anahtarda tamire ihtiyaç duyarlar. Halihazırda bulunan kalıbı yıpranmış kumandalarda değişim yapıyor ve eski olan kumandayı kullandığınız anahtar ile değişimini yapıyoruz. Böylelikle anahtarınızı değişmeden sadece kumanda dışını değişerek yeni bir görüntü sağlamış oluyoruz. Ayrıca kırılan veya delinen kumandalarda hasar tespit edilebilir bu hasarlar kırık olan bölümün ya da delik olan kısmın sıvı alması veya içinin tozlanması sistemde arıza yaratabiliyor.

36
34

Bu tür arızalarda mecbur olarak yeni bir anahtar tedarik ediyoruz. Aksi takdirde bu arıza yolda veya benzeri durumlarda sizleri zorlayacak arızalar çıkarıp ve hatta yolda kalmanıza bile sebep olabilir. Sizde bu tür sorunlarla karşılaşmamak için 7/24 açık sizlere en kısa zamanda ulaşım sağlayacak güvenli çilingiriniz için bizlerle irtibata geçin. Sorunlarınıza kısa zamanda uygun maliyet ile çözüm bulalım.

Araç Kumanda Pili Nasıl Değişir?

 • Pilin bulunduğu haznenin kapağı açımalıdır
 • Açma işleminde kapağı açacak tornavida gibi aletler kullanmanızda fayda var.
 • Hangi tür pil kullanıldığını kontrol edin
 • Pilin seri numarasına göre yeni pil tedarik edilmasi  gerekir.
 • Pili çıkardığımız pilin izasında hazneye yerleştirin
 • Açtığınız kapağı tekrar açtığınız şekilde kapatın
33

Ücretsiz Teklif Formu

  7/24 Otomatik Araç Kumanda
  Hizmeti İçin Bizi Arayın!

  Profesyonel Hizmet

  Yiğit Anahtardan almış olduğunuz tüm hizmetler profesyonel ellerden çıkmaktadır.

  7/24 Hizmet Anlayışı

  Çilingir işinde çözüm bulmak ve hizmet almak artık çok kolay.Daima hizmetinizdeyiz

  Mükemmel İşçilik

  Daima mükemmelliyetçi çalışma prensibimizle kilitleriniz emin ellerde.

  %100 Müşteri Memnuniyeti

  Bize emanet ettiğiniz anahtar ve kilit işlerinizde memnuniyetiniz bizim garantimizdedir.

  Sohbeti Aç
  Merhaba ,
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?