Kayseri Otomatik
Kapı Kumandaları

Alışılmıştan uzak anahtar sistemi ile üstün güvenlik sistemi , yaşlı ve engellilere kolaylık sağlayan kilitleme yapısıyla güven vermeye devam ediyoruz. Sizde yüksek güvenlik sistemi ile tanışmak isterseniz bize ulaşın

27

Kayseri Otomatik Kapı Kumandaları

Otomatik anahtar ile çalışan kapı ve garaj kapıları sistemi için geliştirilen , kapıyı kumanda ile açan bir sistemdir. Işık anahtarının çalışma prensibi oldukça basit bir sisteme dayalıdır. Seri olarak bağlanan bu kapı sistemi belirli kodlama ya da pin ile şifrelendirilir. Bu tip verimi yüksek kablosuz anahtarları  herhangi bir kablolama gerektirmeden çalışır. Otomatik kapılara yakın mesafede kullanışlı bir konumda anahtar yapıştırılabilir, kablosuz sinyal, düğmeye basarak kapıyı hemen etkinleştirir, kör nokta gibi sıkıntılar yaratmaz ve gecikme olmadan sistemi devreye sokar. 

Otomatik Kapı Kumandası Avantajları Nelerdir?

 Sıradan anahtarlardan daha güvenli bir sisteme sahip olan otomatik kapı kumandaları güvenliği yüksek tutmayı hedeflemiştir. Sadece ev için değil aynı zamanda apartman , site , garaj gibi mekan kapıları içinde kullanımı sağlanmaktadır. En avantajlı özellik olarak bilinen anahtarsız sistem hırsızların hedefi olmaktan çıkar. Kod veya pin sistemiyle çalışması bizlere avantaj sağlamaktadır. İsteğe bağlı olarak değiştirilen kod şifre sistemine sahiptir. Ev güvenliğini güçlendirir ve daha korunaklı bir ortam sunar. Yaşlı ve engellilere avantaj sağlayan otomatik kapı kumandaları büyük etki sağlamakla birlikte daha kolay açılır sistemi ile engelleri de ortadan kaldırır.Genel itibari ile daha unutkan olan yaşlı kesimi için daha sağlıklı olan bu sistem kilitlenmesi unutulan kapı için uzaktan kilitleme sağlar.

26
25

Otomatik Kapı Kumandası Nasıl Kopyalanır?

 • Otomatik kapı kumandaların  kopyalama işlemi , kolay kopyalanabilir sistemine sahip anahtar türüdür.
 • Öncelikle kumanda da bulunan kod temizlenmelidir.
 • Kilit tuşu ve kilit açma tuşuna aynı anda basmalısınız , kumanda da bulunan ışık 2-3 defa yanıp sönmeye başlayacaktır.
 • Bastığınız tuşlardan birini gevşek bırakın , ardından gevşek olan düğmeye 3 defa hızlıca basılmalıdır.
 • Saniye kadar bekledikten sonra herhangi bir tuşa basın başta yanan ışık söndüğünde kod silme işleminiz başarı ile gerçekleşmiş olur.
 • Işık yanmaya devam ediyorsa kod silme işleminiz gerçekleşmemiştir.
 • Bunun için size en yakın çilingir den yardım alabilirsiniz. Yiğit çilingir Kayseri ve civarında sizlere en yakın konumlarda hızlı bir şekilde ulaşarak sorunlarınızı en kısa zamanda çözüme kavuşturuyor.

Ücretsiz Teklif Formu

  7/24 Otomatik Kapı Kumandaları
  Hizmeti İçin Bizi Arayın!

  Profesyonel Hizmet

  Yiğit Anahtardan almış olduğunuz tüm hizmetler profesyonel ellerden çıkmaktadır.

  7/24 Hizmet Anlayışı

  Çilingir işinde çözüm bulmak ve hizmet almak artık çok kolay.Daima hizmetinizdeyiz

  Mükemmel İşçilik

  Daima mükemmelliyetçi çalışma prensibimizle kilitleriniz emin ellerde.

  %100 Müşteri Memnuniyeti

  Bize emanet ettiğiniz anahtar ve kilit işlerinizde memnuniyetiniz bizim garantimizdedir.

  Sohbeti Aç
  Merhaba ,
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?